Ilustration image
Výroba kordových tkanin
Ilustration image
KORDÁRNA Plus a. s., letecký pohled

Hlavním cílem personální politiky skupiny je zaměstnávat motivované a kvalifikované pracovníky, kteří přináší firmě přidanou hodnotu ve formě kvalitně odvedené práce s úmyslem podílet se na tvorbě společné firemní budoucnosti.

Věnujeme velkou pozornost plánování a náboru pracovníků, adaptaci , rozvoji a motivaci stávajících pracovníků v zájmu dosahování firemních cílů a pro získání a udržení spokojených zákazníků. Usilujeme o to, aby se každý zaměstnanec cítil spokojeně a úspěšně.

Vedení jednotlivých společností si je vědomo, že rozvoj skupiny není možný bez kvalifikovaných a spokojených zaměstnanců, kteří se navíc ztotožní s cíli, jichž chce společnost dosáhnout. Stabilizované vztahy zaměstnanců společnosti , jsou založeny na principech firemní identity, logistiky, týmové spolupráce a vzájemné podpory, odborném rozvoji a odpovídajících pracovních a sociálních podmínkách.

Od našich zaměstnanců očekáváme snahu podílet se na rozvoji, hospodářských výsledcích, zvyšování produktivity a celkové prestiže společnosti.

Rozvoj způsobilosti zaměstnance realizujeme formou vzdělávacích aktivit, směřujících k rozšíření znalostí a rozvoji dovedností zaměstnance.

 • Aktuality
 • Zobrazit více
  Hledáme nové zaměstnance do dělnických profesí
  Zobrazit více

  Hledáme nové zaměstnance do dělnických profesí.

  Studovat textilní obor má budoucnost
  Zobrazit více

  Studovat textilní obor má budoucnost, zaměstnání garanturje Kordárna

  Prodej společnosti Texiplast a.s.
  Zobrazit více

  TEXIPLAST z portfolia investiční skupiny JET Investment převezme mezinárodní lídr trhu technických tkanin: Low & Bonar PLC

  Spustili jsme nové stránky
  Zobrazit více

  Vítáme Vás na stránkách internetové prezentace skupiny KORD GROUP.